24 november 2018 - 13:20 - Sport
Marokko en Nederland blijven strijden om Oussama Idrissi aan te trekken. Beide landen wensen de jonge speler in hun elftal.
Na vorige week aan een voorbereidingsstage met de Atlas Leeuwen te hebben deelgenomen voor de wedstrijden tegen Kameroen en Tunesië, zou Idrissi op het punt hebben gestaan om voor Marokko te tekenen. Hij zou echter op het laatste moment hebben geweigerd.
Volgens Al Ahdath Al Maghribi gebeurde dat nadat de aanvaller van AZ Alkmaar een telefoontje binnenkreeg van de Nederlandse voetbalbond. Wat er tijdens het gesprek werd gezegd is niet bekend, maar het blad meent te weten dat hij een aantrekkelijke bod heeft gekregen om zich bij Oranje aan te sluiten. Hij zou als gevolg hebben besloten om nog even te wachten met zijn definitieve keuze.
Nog steeds volgens het blad zou de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond Fouzi Lekjaa een lang gesprek met Idrissi hebben gehad na de wedstrijd tegen Kameroen. Lekjaa probeerde hem te overtuigen om voor Marokko uit te komen.
Het wordt dus nog even wachten voor een definitieve keuze...
Miljardenlening Marokkaanse regio stuit op verzet
Canadese droom wordt nachtmerrie voor Marokkaanse gezinnen
Afrikaanse titel U17: Koning Mohammed VI spreekt Atlaswelpen toe
Marokkaanse tiener verpletterd in Italiaanse houtzagerij
Marokko bouwt nieuwe snelweg van 420 km, maar tegen welke prijs?
VS waarschuwt tegen misinterpretatie standpunt Marokkaanse Sahara
Afrikaanse titel U17: Koning Mohammed VI spreekt Atlaswelpen toe
Berkane-Constantine: waar en wanneer de Maghreb-derby bekijken?
Marokkaanse voetballer dreigt met zelfverbranding na contractconflict
Remco Evenepoel vindt ’houvast’ in Islam na zware revalidatie
Marokko U17 pakt historische Afrika Cup na penaltythriller tegen Mali
Noussair Mazraoui verlaat wedstrijd vanwege noodgeval
Marokko U17 vol vertrouwen naar finale Afrika Cup tegen Mali
Finalewedstrijd Marokko-Mali: om hoe laat en op welke zenders?