20 februari 2019 , 11:24 - Laila Amraoui - Sport
Oussama Idrissi heeft zijn keuze gemaakt. De 22-jarige aanvaller van AZ Alkmaar zal voor Marokko uitkomen. Dat bevestigt de KNVB.
KNVB-directeur Nico-Jan Hoogma verklaarde aan de Telegraaf dat de KNVB de beslissing van Idrissi respecteert. "Klaarblijkelijk ziet hij meer toekomst bij Marokko.", aldus Hoogma.
Oussama Idrissi nam in november vorig jaar deel aan een trainingskamp met het Marokkaans elftal in Bouznika. Hij hield daar een uitstekende herinnering aan. Volgens hem was het "echt een heel mooie en bijzondere ervaring" en is " de passie er veel groter".
De jonge aanvaller zal naar verwachting op vrijdag 22 maart zijn debuut met Marokko maken. De Atlas Leeuwen spelen dan een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen Malawi. Op 26 maart speelt het Marokkaans elftal ook een oefenduel tegen Argentinië in Tanger.
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"