20 februari 2019 , 11:24 - Mehdi Khabbouj - Sport
Oussama Idrissi heeft zijn keuze gemaakt. De 22-jarige aanvaller van AZ Alkmaar zal voor Marokko uitkomen. Dat bevestigt de KNVB.
KNVB-directeur Nico-Jan Hoogma verklaarde aan de Telegraaf dat de KNVB de beslissing van Idrissi respecteert. "Klaarblijkelijk ziet hij meer toekomst bij Marokko.", aldus Hoogma.
Oussama Idrissi nam in november vorig jaar deel aan een trainingskamp met het Marokkaans elftal in Bouznika. Hij hield daar een uitstekende herinnering aan. Volgens hem was het "echt een heel mooie en bijzondere ervaring" en is " de passie er veel groter".
De jonge aanvaller zal naar verwachting op vrijdag 22 maart zijn debuut met Marokko maken. De Atlas Leeuwen spelen dan een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen Malawi. Op 26 maart speelt het Marokkaans elftal ook een oefenduel tegen Argentinië in Tanger.
Spaanse inlichting leidt tot massale actie op Marokkaanse luchthavens
Algerije laat 25 Marokkanen vrij, 550 zitten nog in de cel!
Miljardenproject goedgekeurd: Tanger krijgt trein naar luchthaven
Succesverhaal: Marokko met drie steden in top 10 koopkracht
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Occult financieel netwerk met miljoenenopbrengst opgerold in Noord-Marokko
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma
Koning Mohammed VI transformeert carrière UFC-vechter
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!