15 januari 2020 - 11:10 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw uit Venlo is tot tien maanden gevangenisstraf veroordeeld voor een barbaarse duiveluitdrijving op haar 9-jarig zoontje.
Een Marokkaanse koppel die de vrouw had geholpen om een djinn uit het lichaam van de jongen te verdrijven werd eveneens veroordeeld. De vrouw kreeg net zoals de moeder tien maanden celstraf en de man zes maanden.
Het Openbaar ministerie had in februari vorig jaar tussen vier en vijf jaar gevangenisstraf geëist tegen de drie verdachten.
Om de geest te verdrijven moest het kind zijn handen in een warme oven houden en er werd hem een bijtende stof in de neus gespoten. Er werden ook wattenstaafjes tot bloedens toe in zijn oren geduwd waardoor hij blijvende gehoorschade opliep. Het kind werd ook regelmatig mishandeld door zijn moeder en haar vriendin.
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko
Marokko daagt Duitse media voor de rechter in Pegasus-zaak
Mourad B. doorbreekt stilte over dodelijke explosie in Den Haag
Beruchte Peruaanse crimineel opgepakt met Marokkaans voetbalshirt
Rusland arresteert Marokkaan nabij grens Kazachstan