Zoeken

Namibiër met 4 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

8 april 2016 - 20:15 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Namibiër is dinsdag op de luchthaven van Casablanca betrapt met 3,845 kilo cocaïne in zijn bagage.

De man kwam terug van Sao Paolo en was op weg naar Guinee-Bissau. Volgens de DGSN werd de drugs in zijn reiskoffer gevonden.

Nog steeds volgens de nationale veiligheidsdienst werd de man in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor internationale drugssmokkel.

Lees meer

Dertig kilo cocaïne onderschept in haven Tanger Med

Een man is donderdag in de haven Tanger Med betrapt met ruim 30 kilo cocaïne en 62.000 drugspillen.

Nigeriaan met ruim 5 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Nigeriaanse man is dinsdagavond op de Mohammed V luchthaven in Casablanca met 5,235 kilo cocaïne betrapt.

Colombiaan met ruim 4 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Een Colombiaanse man is zaterdag met ruim 4 kilo cocaïne in zijn bagage betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

Man met 7 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is een man uit Guinee-Bissau met 7,590 kilo cocaïne in zijn bagage betrapt.

Ruim 3,5 kilo gevonden in bagage op luchthaven Casablanca

Op de luchthaven van Casablanca is opnieuw een drugskoerier met cocaïne in zijn bagage betrapt. De man afkomstig uit Ghana werd woensdag gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team