Zoeken

Boliviaan met anderhalve kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

25 oktober 2016 - 17:45 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Boliviaanse man is maandagnamiddag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 1,495 kilo cocaïne in zijn spullen.

De 67-jarige drugskoerier kwam terug van Sao Paolo en was op weg naar Caïro met een tussenstop in Casablanca.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN was de drugs in zijn ondergoed verstopt. De man werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Hij zal in Marokko worden berecht voor internationale drugssmokkel.

In de laatste jaren werden tientallen mensen met cocaïne betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca. Het merendeel kwam terug van Brazilië.

Lees meer

Man met 7 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is een man uit Guinee-Bissau met 7,590 kilo cocaïne in zijn bagage betrapt.

Bulgaar met 8 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Bulgaarse man is zaterdagnamiddag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met bijna 8 kilo cocaïne.

Cocaïnesmokkel op luchthaven Casablanca: 8 kilo onderschept

Op de luchthaven van Casablanca hebben de veiligheidsdiensten zondag twee buitenlanders gearresteerd met ruim 8 kilo cocaïne in hun spullen.

Duitse vrouw met 22 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

De politie op de luchthaven van Casablanca heeft donderdag een Duitse vrouw gearresteerd met ruim 22 kilo cocaïne.

8 kilo cocaïne gevonden in bagage Ghanese man op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team