Zoeken

Vrouw met 3,5 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca een Peruviaanse vrouw betrapt met ruim 3,5 kilo cocaïne.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drugs in de bagage van de vrouw ontdekt. De vrouw kwam terug uit Sao Paolo in Brazilië en was op weg naar de Guinese hoofdstad Conakry met een tussenstop in Casablanca.

De vrouw werd in voorlopige hechtenis genomen. Ze zal in de komende dagen voor de rechter verschijnen voor internationale drugssmokkel. De politie heeft een onderzoek gestart naar de oorsprong van de drugs.

Lees meer

Vrouw en dochter met cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Braziliaanse vrouw en haar dochter zijn dinsdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugsmokkel.

Turk met cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Turkse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor het smokkelen van cocaïne.

Spaanse vrouw in Marokko opgepakt met 63 bolletjes cocaïne in maag

De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca een Spaanse vrouw gearresteerd voor drugssmokkel. De vrouw had 1490 gram cocaïne in haar maag.

Steward Royal Air Maroc met tientallen kilos cocaïne gepakt

Een steward van het Marokkaans luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is eind vorige week op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met meerdere kilo’s cocaïne.

Bejaarde Fransman met 3 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Fransman van Togolese afkomst is maandag op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd met drie kilo cocaïne.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team