Haifa Wehbe en French Montana geven concert in Casablanca
De knappe Haifa Wehbe en de Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst French Montana zullen beiden in juli een concert in Casablanca geven.
19 mei 2017 - 19:15 - Cultuur
Najwa Karam trad woensdag in Rabat op in het kader van het Mawazine muziekfestival. Ze werd dinsdag bij haar aankomst door haar fans opgewacht.
Een typisch Marokkaans feest werd voor de gelegenheid georganiseerd. De Libanese zangeres droeg een prachtige kaftan en werd op een Amaria gedragen. Video!
Lees meer
De knappe Haifa Wehbe en de Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst French Montana zullen beiden in juli een concert in Casablanca geven.
Forbes heeft een nieuwe ranglijst van meest invloedrijke celebrities in de Arabische wereld uitgebracht. Vier Marokkanen staan in de lijst.
Manal maakt haar comeback met het nummer « Koulchi ban ». De nieuwe song van de Marokkaanse zangeres werd in korte tijd ruim 1,2 miljoen keer bekeken. Video!
Barbapappa heeft een nieuwe parodie uitgebracht, « Halazouna ». Deze keer koos de Marokkaans-Ivoriaanse muziekband voor het liedje « Laissez-les Kouma » van de...
Loubna Abidar heeft aan haar fans op Facebook haar scheiding aangekondigd. De Marokkaanse actrice was al elf jaar met een Braziliaan getrouwd.