LG Cup: voorselectie Marokko
Vierentwintig spelers zijn opgeroepen door de coach van de Atlas Leeuwen Eric Gerets, om deel te nemen aan het de LG Cup toernooi in Marrakesh van 11 tot 13 november.
28 oktober 2011 - 18:00 - Sport
Mustapha El Kabir, Marokkaanse aanvaller van de Italiaanse Serie A club Cagliari, zou, volgens Eric Gerets tijdens een persconferentie in Casablanca, slechts een oproep van hem afwachten om zich bij de Atlas Leeuwen aan te sluiten.
Eric Gerets, die de potentiële spelers aan de pers voorstelde om te concurreren in de LG Cup, voorzien in Marrakech van 11 tot 13 november dit jaar, zei dat Mustapha El Kabir "klaar is om morgen af te komen als hij gevraagd wordt".
De 22-jarige Marokkaanse spits, die zijn eerste stappen zette met Ajax Amsterdam, speelde voor de Zweedse Super League club, FC Mjällby, vóór hij tekende voor Cagliari in 2011.
Nacer Barazite, Marokkaans-Nederlandse aanvaller van de Oostenrijkse club, FK Austria Wenen, interesseert de coach van de Atlas Leeuwen ook. Deze laatste is afgereisd naar Alkmaar in Nederland, voor een ontmoeting, doch met weinig succes.
De voormalige Arsenalspeler van 21, zei na zijn ontmoeting met Eric Gerets vorige week: "Het is misschien een cliché, maar ik voel me net zo Nederlands als Marokkaans. Ik heb al met Gerets gesproken en nu gekozen voor Jong Oranje. Die wedstrijden zijn goed voor mijn ontwikkeling".
Lees meer
Vierentwintig spelers zijn opgeroepen door de coach van de Atlas Leeuwen Eric Gerets, om deel te nemen aan het de LG Cup toernooi in Marrakesh van 11 tot 13 november.
De coach van de Atlas Leeuwen Eric Gerets, onder contract in Marokko tot 2014, heeft een villa aan zee gekocht in Temara, regio Rabat.
De Marokkaanse international Mostapha El Kabir vertrekt deze week richting de Italiaanse eerste divisie club Cagliari, volgens de krant Corriere dello Sport.
De coach van de Atlas Leeuwen, Eric Gerets, zou een maandsalaris van 180.000 euro verdienen, volgens bronnen aangehaald door het dagblad "France Football".
De Marokkaanse doelman van de Qatarese club Lekhwiya, Amine Lecomte-Addani, neemt niet deel aan de LG Cup in Marrakech van 11 tot 13 november.