23 oktober 2019 - 16:30 - Wereld
Moulay Rachid was begin deze week in Japan voor de inhuldiging van de Japanse keizer Naruhito. De prins vertegenwoordigde er zijn broer, Koning Mohammed VI.
De officiële inhuldigingceremonie van de nieuwe keizer van Japan vond dinsdag plaats in het Keizerlijk Paleis in Tokio. De ceremonie duurde slechts een half uur volgens Medias24.
Naruhito (59) droeg voor zijn inhuldiging een traditioneel kostuum uit de Heian-periode (VIIIe - XIIe eeuw). Ruim 2500 gasten uit 190 landen waren op het evenement aanwezig.
Koning Mohammed VI had al een felicitatiebericht gestuurd naar keizer Naruhito, na de aankondiging van zijn toetreding tot de troon. In zijn bericht uitte de monarch zijn hartelijke felicitaties en zijn welvaartswensen voor Japan.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit