Vermeende moordenaars Marokkaanse Kamerlid gearresteerd
Drie verdachten zijn deze week door de BCIJ gearresteerd voor de moord op het Kamerlid Abdellatif Merdas.
12 maart 2017 - 19:00 - Marokko
De verdachte die enkele uren na de moord op het Marokkaans parlementslid Abdellatif Merdas werd gearresteerd is door de politie terug vrijgelaten. Een nieuwe verdachte werd gearresteerd.
Volgens bronnen van Akhbar Al Yaoum werd de eerste verdachte (27) vrijgelaten nadat werd aangetoond dat hij zich op het moment van de moord in Ben Ahmed, op 70 kilometers van Casablanca bevond.
Een andere verdachte werd intussen gearresteerd. Het zou gaan om een in Italië gevestigde Marokkaan waarvan de auto op de avond van de moord nabij de woning van het slachtoffer werd gezien. Ondanks de aanwezigheid van meerdere bewakingscamera’s kon het kentekennummer van het voertuig niet worden gecontroleerd.
Abdellatif Merdas van de UC-partij (liberalen) werd dinsdagavond voor zijn huis in Casablanca doodgeschoten. De daders vluchtten weg in een zwarte auto. De moord zou geen politiek motief hebben maar zou te maken hebben met de voormalige verloofde van Merdas.
Lees meer
Drie verdachten zijn deze week door de BCIJ gearresteerd voor de moord op het Kamerlid Abdellatif Merdas.
Kamerlid Abdellatif Merdas werd gisteren laat in de avond door een onbekende in het hoofd geschoten voor zijn woning in Casablanca.
Het Marokkaanse Kamerlid Abdellatif Merdas van de UC partij (constitutionele unie-liberalen) is gisteravond voor zijn woning in Casablanca vermoord.
Abdellatif Merdas werd begin maart door de minnaar van zijn vrouw vermoord. Het Kamerlid van de UC-partij werd voor zijn woning in Casablanca doodgeschoten. Marokkanen reageren...
De politie heeft zondag in Casablanca een reconstructie van de moord op Kamerlid Abdellatif Merdas uitgevoerd.