Zoeken

Mohammed VI betaalt kosten slachtoffers busongeluk Khenifra

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Koning Mohammed VI heeft in een bericht zijn medeleven betuigd aan de familie’s van de slachtoffers en aan de gewonden van het busongeluk dat maandag bij Khenifra gebeurde.

In het door persagentschap MAP gepubliceerde bericht stelt de Koning de pijn te delen van de families van de overleden slachtoffers en wenst aan de gewonden een snelle genezing.

Koning Mohammed VI laat weten dat hij persoonlijk de begrafeniskosten alsook de medische kosten van de gewonden zal betalen.

Maandag kantelde de bus voor een nog onduidelijke reden ter hoogte van de gemeente Ait Ishaq bij Khenifra. Daarbij kwamen 12 mensen om en raakten 39 mensen gewond. Twee gewonden overleden later in het ziekenhuis.

Lees meer

Ruim vijftig gewonden bij nieuw ongeval in Marokko

Bij een busongeluk op de regionale weg tussen Khenifra en Bejaad in Marokko zijn 58 mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.

Koning Mohammed VI betaalt kosten slachtoffers treinongeluk Tanger

Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.

Een dode en 43 gewonden bij dramatisch busongeluk in Marokko (foto’s)

Bij een zwaar busongeluk op de nationale weg N9 tussen Marrakech en Ouarzazate zijn woensdag een dode en 47 gewonden gevallen.

Flatbrand Londen: Koning Mohammed VI schiet Marokkaanse slachtoffers te hulp

Koning Mohammed VI heeft instructies gegeven aan de Ambassade en het Consulaat generaal van Marokko in Londen om de Marokkaanse slachtoffers van de grote brand die dinsdag de...

Mohammed VI betaalt repatriëring Marokkaanse slachtoffers flatbrand Londen

Koning Mohammed VI heeft besloten om de repatriëringskosten te betalen van alle Marokkaanse slachtoffers van de flatbrand in Londen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team