22 mei 2020 - 13:40 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft op woensdag aan een religieuze wake ter gelegenheid van Laylatul Qadr, de waardevolle nacht, deelgenomen. Daarbij was extra aandacht voor de maatregelen in de strijd tegen het coronavirus.
De monarch werd tijdens de wake door zijn zoon, kroonprins Moulay Hassan, en zijn broer Moulay Rachid vergezeld.
Koning Mohammed VI verrichte het avondgebed en de taraweeh gebeden met respect voor de social distancingsmaatregelen in de strijd tegen de coronavirus pandemie.
Minister Ahmed Toufiq van Habous en Islamitische zaken was eveneens aanwezig en reciteerde hadiths van Sahih Bukhari.
Het is de eerste keer dat in Marokko en in vele landen in de wereld de moslimgemeenschap Laylatul Qadr niet in moskeeën maar thuis heeft moeten herdenken.
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt