Koning Mohammed VI heeft telefonisch gesprek met Tunesische president
Koning Mohammed VI heeft zaterdag een telefonisch gesprek gehad met week Kaïs Saïed, president van Tunesië.
27 april 2020 - 16:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het begin van de Ramadan een bericht gestuurd naar alle staatshoofden van islamitische landen, waarin hij hen feliciteert en moed toewenst in deze moeilijke tijden.
Ramadan, een moment van delen en vroomheid voor de moslimgemeenschap over de hele wereld, vindt dit jaar in speciale omstandigheden plaats.
De strijd tegen de coronavirus pandemie vereist een strenge lockdown, wat ook gevolgen heeft op het vasten. Moskeeën in Marokko en elders zijn tot nader order gesloten en familiebijeenkomsten verboden.
Koning Mohammed VI heeft daarom zijn wensen en vooral zijn steun willen betuigen aan alle islamitische landen. De monarch hoopt dat "deze gezegende maand een periode van genade, gezondheid en rust zal zijn voor de volkeren van de Islamitische Ummah en de wereld, evenals een bron van hoop en samenwerking".
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft zaterdag een telefonisch gesprek gehad met week Kaïs Saïed, president van Tunesië.
Net zoals de meeste staatshoofden in Afrika en het Midden-Oosten, heeft Abdelmadjid Tebboune, president van Algerije, Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.
Koning Mohammed VI heeft een bericht naar Abdelmadjid Tebboune gestuurd, waarin hij de Algerijnse president feliciteert met de dag van de onafhankelijkheid in Algerije.
Koning Mohammed VI heeft telefonische gesprekken gehad met meerdere staatshoofden uit de Golfstaten, als gevolg van de hartoperatie die hij zondag met succes onderging.
Koning Mohammed VI heeft op woensdag aan een religieuze wake ter gelegenheid van Laylatul Qadr, de waardevolle nacht, deelgenomen. Daarbij was extra aandacht voor de maatregelen...