Mohamed Rabii slaat Temur Abuladze in minder dan één minuut knockout (video)
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii presteert steeds beter. Hij sloeg zaterdagavond zijn tegenstander Temur Abuladze in minder dan één minuut knockout!
2 december 2017 - 22:35 - Sport
Mohamed Rabii heeft het weer voor elkaar gekregen. Hij sloeg vanavond de Hongaarse Szilvai Laszlo knockout tijdens een gevecht in het Franse Nice.
De superioriteit van de Marokkaan was zichtbaar vanaf de eerste seconden van het gevecht. Hij sloeg zijn tegenstander in slechts anderhalve minuut op de grond. Het lukte Laszlo daarna niet meer het gevecht te hervatten.
Het is het vierde professioneel gevecht van de Marokkaanse kampioen en het derde dat hij door knock-out wint. Felicitaties aan Mohamed Rabii die ervan droomt om in zijn stad, Casablanca, te vechten.
Lees meer
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii presteert steeds beter. Hij sloeg zaterdagavond zijn tegenstander Temur Abuladze in minder dan één minuut knockout!
Een moeilijk gevecht voor Mohamed Rabii. De Marokkaanse bokser won gisteren na een harde strijd zijn achtste gevecht als professional.
Mohamed Rabii traint hard. De Marokkaanse bokser bereidt zijn vierde professioneel gevecht voor.
Mohamed Rabii heeft een nieuwe coach. De Marokkaanse bokskampioen zal vanaf nu door Hicham Nafil worden getraind, een voormalige Afrikaanse bokskampioen die herhaaldelijk aan de...
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii zet zijn carrière in de professionele wereld voort met een gevecht op zaterdagavond tegen de Italiaan Lauri Giuseppe.