21 oktober 2018 - 13:00 - Sport
Mohamed Rabii heeft zaterdag avond de Oostenrijkse Gojko Knezevic verslagen. De Marokkaanse bokskampioen sloeg zijn tegenstander in de eerste minuut van het gevecht in Marseille knockout.
Het is de zevende overwinning van Mohamed Rabii als professionele bokser. Hij won bijna al zijn gevechten in de eerste rond op knockout.
De jonge kampioen vocht tot nu toe enkel in het buitenland maar hoopt ooit een boksgala in Marokko te kunnen organiseren. Hij droomt ervan voor zijn publiek in zijn geboortestad Casablanca te vechten. Vorig jaar deed hij een poging om een gevecht in de stad te organiseren, zonder succes.
Enkele dagen geleden had Mohamed Rabii al een gevecht tegen de Braziliaanse Anderson Clayton gewonnen. Het won echter pas na de achtste ronde met een score van 80-72, 80-72, 79-73. In de komende weken heeft de bokser meerdere gevechten gepland staan.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren