22 maart 2024 - 10:00 - Wereld
Agenten van de Udyco (een speciale eenheid tegen drugs en georganiseerde misdaad) in Ceuta hebben donderdag een man gearresteerd die banden zou hebben met de Mocro Maffia. Hij wordt verdacht van verschillende misdaden, waaronder een ontvoering in Catalonië.
De arrestatie vond plaats in de wijk Príncipe. De man zou betrokken zijn geweest bij een ontvoering en gijzeling in Catalonië, in verband met internationale drugshandel, aldus de Nationale Politie van Ceuta in een persbericht.
Lees ook: Mocro Maffia-verdachte in Colombia gearresteerd
De verdachte zou gelinkt zijn aan de Mocro Maffia, Marokkaanse criminele organisatie die actief is in België en Nederland. De groep is gespecialiseerd in georganiseerde misdaad, internationale drugs- en wapenhandel en witwassen, meldt Europa Press.
Lees ook: Mocro Maffia: Karim Bouyakhrichan vrijgelaten in Spanje
Zijn arrestatie is het resultaat van een maandenlang onderzoek door de Udyco, onder toezicht van de onderzoeksrechter in El Prat de Llobregat (Barcelona). Het onderzoek richtte zich op "ernstige misdaden gepleegd door leden van criminele organisaties die zowel in de stad als in de rest van Spanje actief zijn."
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd