16 februari 2021 - 19:20 - Sport
Abdeslam Ouaddou, voormalige coach van Mouloudia Oujda, is tot een boete van 38 miljoen dirham veroordeeld. Dit bedrag werd door de club geëist.
De voormalige Atlas Leeuw zal zijn eerste, en waarschijnlijk laatste, ervaring met een Marokkaanse club niet snel vergeten. Na alle moeilijkheden die hij sinds zijn komst in Oujda te verduren heeft gehad, moet hij nu 38 miljoen dirham aan de club betalen.
Mouloudia Oujda beschuldigt Abdeslam Ouaddou ervan het imago van de club op nationaal en Arabisch niveau te hebben geschaad. Ook zou de ex-international een groot aantal Franse spelers hebben aangeworven voor een totaalbedrag van 5 miljoen dirham.
Ouaddou wordt uiteindelijk ook verantwoordelijk gehouden voor de slechte ranking van de club in het Botola kampioenschap en het vertrek van meerdere technici, wat de club nog eens 5 miljoen dirham heeft gekost.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?