30 juni 2022 , 15:40 - Saïd A. - Sport
Het Marokkaans voetbalelftal onder 18 jaar heeft dinsdag met 2-0 gewonnen van Algerije op de Mediterrane Spelen in Oran, Algerije. Dit is goed nieuws voor de Atlas Leeuwen, die daardoor hun kansen vergroten om zich voor de tweede ronde te plaatsen.
Met de stand van 0-0 na de eerste helft, kwamen de Marokkaanse spelers meer dan ooit gemotiveerd uit de kleedkamer en namen elke gelegenheid te baat om te scoren. Deze wilskracht bleek uiteindelijk terecht te zijn, want zij wisten de Algerijnen voor eigen publiek te verrassen.
Lees ook: Middellandse-Zeespelen: Marokkaanse journalisten ongewenst in Algerije
De twee doelpunten in deze wedstrijd, die dinsdag in Oran op de tweede dag (Groep A) gespeeld werd, kwamen op naam van Othmane Boukhriss in de 47ᵉ minuut en Abdellah Raihani in de 63ᵉ minuut.
Lees ook: WK-2022: dit krijgen de Atlas Leeuwen als ze winnen
Met deze overwinning staat Marokko met 3 punten op gelijke hoogte met Algerije, dat Spanje met 1-0 versloeg, en Frankrijk, dat Marokko ook met 1-0 versloeg. Spanje, tot nu toe 0 punten, neemt het donderdag op tegen Marokko. Algerije zal tegen Frankrijk uitkomen.
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Algerijnse ex-minister wil miljarden van Marokko voor 50 jaar steun aan Polisario
Epstein wilde ook consulaat en villa in Tanger kopen
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
Vueling zet komende zomer vol in op Nador
Marokko stuurt geleerden naar Nederland voor Ramadan
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup