22 april 2025 - 16:20 - Marokko
In Ben Ahmed, regio Casablanca-Settat, heeft de politie een onderzoek geopend na de ontdekking van menselijke resten in de toiletten van de grote moskee.
De lokale recherche, bijgestaan door collega’s uit Settat, werkt onder toezicht van het Openbaar Ministerie om de omstandigheden van deze lugubere vondst te achterhalen.
Lees ook: Geweld en alcohol in moskee in Marokko
Op de plaats delict troffen agenten, geholpen door de forensische dienst, botten en organen aan, verpakt in plastic zakken. Ook werden er verschillende steekwapens in beslag genomen. Kort voor de vondst werd een man in de buurt gearresteerd die extreem nerveus gedrag vertoonde en slechts gekleed was in bebloed ondergoed.
Tijdens een huiszoeking bij de verdachte werden persoonlijke bezittingen en verdachte objecten in beslag genomen, waarvan de herkomst wordt onderzocht. De prioriteit ligt nu bij het identificeren van het slachtoffer door middel van DNA-analyse van de gevonden resten. Ook DNA-sporen op de plaats delict en de kleding van de verdachte worden onderzocht om zijn mogelijke betrokkenheid vast te stellen en de toedracht van de misdaad te reconstrueren.
Lees ook: Imam en muezzin op de vuist om water in Marokkaanse moskee
De politie hoopt snel meer duidelijkheid te krijgen over dit verontrustende incident in Ben Ahmed. Het onderzoek richt zich op het identificeren van het slachtoffer, het vaststellen van het motief en het blootleggen van de precieze omstandigheden van de misdaad. De resultaten van het forensisch onderzoek zullen hierbij cruciaal zijn.
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in