14 september 2017 - 18:30 - Marokko
Een minderjarig meisje is in het Marokkaanse Settat meerdere keren gestoken na een huwelijksaanvraag te hebben geweigerd.
De dader, een 25-jarig familielid, was het meisje tijdens Eid ul-Adha ten huwelijk komen vragen. Haar familie weigerde omdat ze nog veel te jong was. De jongeman gaf niet op en probeerde de moeder van het meisje te overhalen, zonder succes.
De twintiger bedacht vervolgens een list om zich te wreken. Hij beloofde aan het meisje en haar moeder een mobiele telefoon te laten repareren. Hij sprak eerder deze week met de vrouw een haar dochter af om hen de telefoon terug te geven. Eenmaal op de afspraak werd het meisje voor de ogen van haar moeder met een mes gestoken.
Volgens Alyaoum24 werd het meisje in een ernstige toestand naar het ziekenhuis gebracht waar ze zeventig hechtingen kreeg. Ze verkeert buiten levensgevaar.
Het jonge slachtoffer woont met haar moeder, zus en broers. Hun vader is overleden. De politie is nog op zoek naar de dader.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget