Marokkaan ramt grenspost Sebta en wordt neergeschoten
De Spaanse politie heeft een Marokkaan neergeschoten die met zijn auto weigerde te stoppen bij de grensovergang van Sebta.
27 december 2017 - 11:21 - Marokko
Een 8-jarig meisje is eind vorige week per ongeluk door een kogel geraakt in het Marokkaanse Kasba Tadla.
Volgens bronnen van Lesiteinfo werd het kind in de rug geraakt en in een ernstige toestand naar het regionaal ziekenhuis van Beni Mellal gebracht.
Het meisje werd vervolgens naar het academisch ziekenhuis Ibn Rushd in Casablanca overgebracht om er te worden geopereerd.
Het jonge slachtoffer bevond zich in een gebied waar ze niet mocht zijn toen ze door de kogel werd geraakt.
Lees meer
De Spaanse politie heeft een Marokkaan neergeschoten die met zijn auto weigerde te stoppen bij de grensovergang van Sebta.
Een vrouw is begin december in het Souissi ziekenhuis in Rabat van een meisje met twee hoofden bevallen.
In het Marokkaanse Beni Mellal zijn 27 seizoenarbeidsters gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval donderdagochtend.
De Marokkaanse autoriteiten hebben de berichten over het overlijden van twee mensen in de regio van Al Hoceima vanwege de kou ontkent.
Een ruiter van het Oulad Mesnaoui gezelschap is overleden na tijdens een Fantasiafestival in Settat door een kogel te zijn geraakt.