29 december 2022 , 23:00 - Nawel Serdouni - Sport
Mohammed Tijjini, de oprichter van het medium "Achkayne", heeft zijn excuses aangeboden aan de Marokkaanse international Zakaria Aboukhlal en aan de Marokkaanse voetbalbond (FRMF). Het medium had de speler beschuldigd van het promoten van salafisme in het algemeen en bij de Atlas Leeuwen in het bijzonder.
Mohammed Tijjini, oprichter van de website "Achkayne", heeft op zijn YouTube-kanaal excuses aangeboden aan Zakaria Aboukhlal en aan de FRMF en zijn voorzitter Fouzi Lekjaa. Hij verontschuldigde zich daarnaast ook persoonlijk bij iedereen die "te goeder trouw" kritiek had geleverd. Volgens hem was het lasterlijke artikel eigenlijk geschreven met de goede intentie "om vragen met de lezers te delen".
Lees ook: Zakaria Aboukhlal salafist genoemd, Marokkaanse voetbalbond dient klacht in
Ter afsluiting van zijn video verontschuldigde de baas van Achkayne zich nogmaals bij Aboukhlal en de FRMF. "Alle betrokken partijen zijn Marokkanen en onder elkaar moeten we de moed hebben om te dialogeren en te discussiëren", verklaarde Mohammed Tijjini, in een poging om de zaak te rechtvaardigen.
Lees ook: Zaak Zakaria Aboukhlal neemt grote proporties aan
Als reactie op het artikel over Zakaria Aboukhlal besloot de FRMF het medium voor de rechter te slepen. In een verklaring zei de voetbalbond het dat het alle "wettelijke maatregelen zal inzetten om de leden van het nationale voetbalteam te beschermen en valse beschuldigingen tegen hen te weerleggen, die hun gedrag of hun persoonlijke leven tijdens de uitoefening van hun nationaal engagement aantasten".
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Maximale samenwerking: Nederland en Marokko sluiten megadeal van 22 punten
Nasser Zefzafi met dood bedreigd, justitie start onderzoek
Vrachtwagen ramt café in Fnideq, vier doden en zware brand
Algerijnse president Tebboune past Sahara-standpunt aan
Huis kopen in Marokko? Zo bespaar je tot 60%!
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma
Koning Mohammed VI transformeert carrière UFC-vechter
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?