3 november 2020 - 09:00 - Sport
Door een blessure die Marokko-international Noussair Mazraoui afgelopen zaterdag heeft opgelopen tijdens een wedstrijd voor zijn club Ajax, is zijn deelname aan de interlandwedstrijd tussen Marokko en de Centraal-Afrikaanse Republiek geen zekerheid.
Tijdens de wedstrijd tussen Ajax en Fortuna Sittard van afgelopen zaterdag raakte de Atlas Leeuw geblesseerd aan zijn enkel. Hij moest hierdoor in de 64ᵉ minuut van de wedstrijd opgeven.
Dit is slecht nieuws voor het nationale team van Marokko dat op 13 en 17 november twee wedstrijden speelt tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek in de kwalificatieronde voor de Afrika Cup in 2021.
De laatste wedstrijd die Noussair Mazraoui met de nationale ploeg heeft gespeeld dateert van 13 oktober. Het was tijdens de vriendschappelijke ontmoeting met de Democratische Republiek Congo. In aanloop naar deze wedstrijd weigerde Ajax hem nog af te laten reizen omdat er bezorgdheid was over de gezondheidssituatie in Marokko. Uiteindelijk heeft hij toch aan deze wedstrijd deel kunnen nemen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko