21 mei 2021 - 12:00 - Marokko
Op een ranglijst van de Spaanse touroperator eDreams ODIGEO van de landen die het meest in trek zijn bij Franse reizigers staat Marrakesh op de vijfde plaats.
De rode stad staat op de vijfde plaats van de ranking van de boekingen die zijn gemaakt voor de maanden september en oktober. De eerste vier plaatsen worden ingenomen door Ajaccio, Figari, Saint-Denis en Bastia. Lissabon is achter Marrakesh geëindigd op de 6ᵉ plaats, en Dubai volgt op de 7ᵉ plaats. De laatste drie bestemmingen uit de top 10 zijn Pointe-à-Pitre, Athene en Porto. In de top 10 ranking van de boekingen voor juli en augustus staat Tunis op de derde plek en is Djerba als 9ᵉ geklasseerd.
Ook blijkt uit de gegevens van de Spaanse touroperator eDreams ODIGEO dat 89% van alle zomerboekingen zijn gemaakt voor de maanden juli en augustus en 11% voor september en oktober. In 2019 en 2020 was de verhouding tussen de zomerboekingen en herfstboekingen 82% om 18%.
"In deze gezondheidscontext geven reizigers de voorkeur aan directe en geruststellende vluchten naar Corsica, Griekenland en de Spaanse eilanden", meldt de Franse touroperator Bourse-des-vols.
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd