27 september 2017 - 17:30 - Marokko
De baby die dinsdag in een ziekenhuis in Marrakech werd gestolen is terug bij zijn moeder. Het kindje doet het goed. Vier mensen werden gearresteerd.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de baby dezelfde dag teruggevonden. Het kind was door een dokter én eigenaar van een kliniek in de stad gestolen. Een man die als tussenpersoon fungeerde en het koppel voor wie de baby bestemd was werden eveneens gearresteerd.
Het kindje werd in de woning van het koppel teruggevonden. De vrouw kon geen kinderen krijgen en werd door de dokter in zijn kliniek behandeld. Hij stal de baby in ruil voor een grote som geld. De vier verdachten werden in bewaring gesteld.
Het kindje was in het Mohammed VI universitair ziekenhuis in Marrakech door een man die eruitzag als een dokter gestolen. De dader vertelde aan de moeder dat hij dokter was en de baby wilde onderzoeken.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht