Zoeken

In Casablanca gestolen baby teruggevonden

28 september 2016 - 20:39 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De baby die vorige week in een kinderziekenhuis in Casablanca was gestolen is door de politie teruggevonden. Het kind is gezond en wel.

De nationale veiligheidsdienst DGSN meldt in een verklaring dat DNA-analyses de identiteit van de baby hebben bevestigd. Het meisje is « zonder mogelijke twijfel het kind van het koppel dat klacht had ingediend voor ontvoering in het Abderrahim El Harouchi ziekenhuis ».

De DGSN laat ook weten dat de « legale procedure werd gestart om het kind aan haar ouders terug te geven ». De vrouw die het pasgeboren meisje had gestolen wordt nog gezocht.

Lees meer

Baby gestolen in ziekenhuis Casablanca (video)

Een pasgeboren meisje zou woensdag in het kinderziekenhuis Abderrahim Harrouchi in Casablanca zijn gestolen. Volgens de vader werd het kind meegenomen door een vrouw met een...

Zwanger meisje van 13 pleegt zelfmoord in Marokko

Een meisje van slechts 13 jaar heeft enkele dagen geleden zelfmoord gepleegd in Marrakech. Het kind was zwanger.

Marokko: ontvoerde baby teruggevonden (video)

Een baby die woensdagavond in het Harouchi ziekenhuis in Casablanca was ontvoerd, is door de politie teruggevonden en aan zijn ouders teruggegeven.

Vrouw in El Jadida gearresteerd voor dumpen baby in vuilbak

De politie heeft de moeder gearresteerd van een baby die vorige week in een vuilbak in El Jadida was teruggevonden. Het kind was uit een buitenechtelijke relatie geboren.

Peuter in Marokko door moeder doodgeslagen

De politie heeft maandag in Ait Melloul een vrouw gearresteerd voor het doodslagen van haar dochtertje van 4 jaar. Het kind was uit een buitenechtelijke relatie geboren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team