Marokko: man die toeristen beroofde opgepakt in Marrakech
Een gewelddadige dief die stelselmatig toeristen beroofde in het Marokkaanse Marrakech, is deze week door de politie gearresteerd.
23 mei 2019 - 14:00 - Marokko
De politie heeft afgelopen zondag in Marrakech een koppel gearresteerd dat op volle dag in een auto een seksuele relatie had.
Een 22-jarige jongeman en zijn 19-jarige vriendin werden op heterdaad betrapt in de wijk Mhamid in Marrakech.
Volgens Le7tv besloot een patrouille van de politie hun voertuig te controleren omdat het helemaal alleen op een afgelegen plek geparkeerd stond, wat argwaan wekte bij de agenten.
Eenmaal bij het voertuig ontdekten de agenten het koppel. De twee probeerden nog te ontsnappen maar de politie wist hun auto te stoppen en hen te arresteren.
Lees meer
Een gewelddadige dief die stelselmatig toeristen beroofde in het Marokkaanse Marrakech, is deze week door de politie gearresteerd.
De Marokkaanse politie heeft zondagochtend op twee verdachten geschoten in de regio van Khemisset, op 80 km van Rabat.
Een 17-jarig meisje is een tiental dagen geleden door haar 24-jarige vriendje met een mes verminkt omdat ze geen seksuele relatie met hem wilde. De twintiger werd gearresteerd.
Een team van de politie heeft donderdagochtend geschoten bij een antidrugsactie in de wijk Rmila in Ain Chock bij Casablanca.
Twee mannen zijn in Marokko gearresteerd en aangeklaagd omdat ze overdag tijdens de Ramadan in het openbaar cannabis zouden hebben gerookt.