Marokko in top 10 beste halal-bestemmingen
Marokko bezet de 6e plaats in de ranking van beste toeristische halal-bestemmingen in 2014, binnen de landen van de Organisatie van Islamitische Samenwerking (OIC).
11 mei 2014 - 20:57 - Marokko
Marokko bezet de 99e plaats in de nieuwe Networked Readiness Index van het World Economic Forum. De index vergelijkt 148 landen op grond van de bijdrage dat ICT levert aan economische groei.
In Noord-Afrika doet Marokko het beter dan Algerije (129e) en Libië (138e). Het koninkrijk staat echter ver achter Tunesië (87e) en Egypte (91e).
Wereldwijd leiden net zoals vorig jaar Finland, Singapore, Zweden, Nederland, Noorwegen en Zwitserland de index.
In de Arabische wereld lopen Qatar (23e), de Verenigde Arabische Emiraten (24e) en Bahrein (29) voor in ICT toepassingen.
De index is onderdeel van het jaarlijkse Global Information Technology Report van het WEF. Marokko bezette vorig jaar de 89e plaats.
Lees meer
Marokko bezet de 6e plaats in de ranking van beste toeristische halal-bestemmingen in 2014, binnen de landen van de Organisatie van Islamitische Samenwerking (OIC).
In de nieuwe welvaartsindex voor 2013 van de Britse denktank Legatum, neemt Marokko de 4e plaats in de Arabische wereld.
In de nieuwste ranking van Freedom House over de persvrijheid in de wereld bezet Marokko de 147e plaats op een totaal van 197 landen.
Casablanca is de tweede stad met het hoogste potentieel voor inclusieve groei in Afrika, volgens de 2014 African Cities Growth Index van Ecofin.
Marokko is het meest vreedzame land in de Maghreb volgens de internationale vredesranglijst Global Peace Index 2014, van het Instituut voor Economie en Vrede (IEP). Het land is...