23 mei 2017 - 11:20 - Marokko
Ondanks de wil van Marokko om een economische leider in Afrika te worden, blijft het moeilijk voor Afrikanen om het land te bezoeken vanwege de visumplicht.
Dat blijkt uit het rapport « Africa Visa Openness Report » van de Afrikaanse Ontwikkelingsbank in samenwerking met de Commissie van de Afrikaanse Unie en het World Economic Forum.
Onderdanen uit slechts negen landen, met name Algerije, Congo, Ivoorkust, Gabon, Guinee, Mali, Niger, Senegal en Tunesië, hebben geen visum nodig om Marokko te bezoeken.
Marokko is het 49e meest « open land » met een score van 0,167 en doet het beter dan Algerije. Tunesië is eerste in Noord-Afrika.
In Afrika zijn de meest open landen de Seychellen, Togo en Uganda die geen visum opleggen aan Afrikaanse burgers.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project