9 april 2017 - 19:00 - Marokko
Marokko is volgens een nieuw onderzoek van het World Economic Forum, de meest competitieve toeristische bestemming in Noord-Afrika.
Wereldwijd is het koninkrijk 65e. In Afrika klimt Marokko op de 3e plaats na Zuid-Afrika en Mauritius en doet het beter dan Egypte (74e), Tunesië (87e) en veel beter dan Algerije op de 118e plek.
Marokko is volgens het onderzoek het 20e meest veilig land voor toeristen, een gevolg van de strijd van de autoriteiten tegen het terrorisme. Wat betreft natuurlijke bronnen komt Marokko op 47e plek en op cultureel gebied op de 41e plek.
Het koninkrijk moet volgens het WEF echter veel inspanningen leveren wat betreft hygiëne (99e) en infrastructuren (80e).
Voor het onderzoek werd gekeken naar onder meer de veiligheid, zakenwereld, hygiëne, luchtvaart, toeristische infrastructuren en het gebruik van informatie- en communicatietechnologieën.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor