Marokko: vrouw met twee mannen getrouwd
De Koninklijke Gendarmerie heeft in Tahanaout, een gemeente in de regio van Marrakech, een vrouw gearresteerd voor bigamie.
- Marokko
Een getrouwde vrouw is afgelopen zondag met zeer ernstige verwondingen in de nek en het gezicht in het Hassan II ziekenhuis in Agadir opgenomen.
Agadir24 bericht dat de vrouw door haar man, een voormalige soldaat, werd aangevallen omdat ze hem geen toestemming wilde geven om met een tweede vrouw te trouwen.
Het koppel kreeg vorig weekend flinke ruzie waarop de man onverwachts naar een mes greep en haar aanviel.
De man werd gearresteerd en aangeklaagd voor poging tot moord. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
De Koninklijke Gendarmerie heeft in Tahanaout, een gemeente in de regio van Marrakech, een vrouw gearresteerd voor bigamie.
Een getrouwde militair heeft fraude gepleegd met zijn huwelijksakte om een vals huwelijk met een tweede vrouw te kunnen aangaan.
Een vrouw is afgelopen zaterdag in een populaire wijk in Fez in haar slaap door haar man met hete olie overgoten.
Een man heeft in de nacht van zondag op maandag zijn vrouw vermoord voor de ogen van zijn drie kinderen in het Marokkaanse Safi.
Een jonge vrouw heeft de dag voor Eid ul-Adha in Kenitra het onherstelbare begaan. Ze stak haar verloofde neer omdat ze dacht dat hij vreemdging.