Zoeken

Marokko levert ontsnapte crimineel aan Spanje uit

16 december 2019 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een gevaarlijke Spaanse crimineel die eind maart dit jaar in Tetouan was gearresteerd na zijn ontsnapping uit een gevangenis in Madrid, is aan Spanje uitgeleverd.

De verdachte was op 1 november 2018 uit de gevangenis ontsnapt en werd op 29 maart 2019 in Marokko gearresteerd.

Ruso, zoals de verdachte in het crimineel milieu wordt genoemd, had tijdens zijn ontsnapping uit de gevangenis van Valdemoro in een buitenwijk van Madrid, hulp gekregen van meerdere medeplichtigen.

Volgens de Spaanse autoriteiten gaat het om een "heel gevaarlijke" verdachte die tot een zware gevangenisstraf was veroordeeld voor moord, ontvoering, gijzeling en meerdere gewapende overvallen.

Ruso was met een valse paspoort in Marokko aangekomen. Interpol had een internationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd.

Lees meer

Marokko: vrouw die visumaanvragers oplichtte cel in

Een vrouw die tientallen mensen zou hebben opgelicht door hen tegen grote sommen geld een visum te hebben beloofd, is door de politie in Kenitra gearresteerd.

Leider La Camorra maffia woonde met vrouw en zoon in Marokkaanse bergen

Marokko heeft de uitlevering aan Italië goedgekeurd van één van de leiders van de Italiaanse maffia La Camorra.

Marokko arresteert ontsnapte Spanjaard

De Marokkaanse politie heeft een man gearresteerd tegen wie meerdere internationale arrestatiebevelen waren uitgevaardigd. De man, een Spanjaard, was uit de gevangenis ontsnapt...

Marokko: verdachten naar Spanje gevlucht na moordpoging

De eigenaar van een bar in de wijk Ain Diab in Casablanca is afgelopen vrijdag na een gewelddadige ruzie door de politie gearresteerd.

Hollywood-ontsnapping gevangenis Tanger

Een gedetineerde die tot 12 jaar celstraf was veroordeeld, is op Hollywood-achtige wijze uit de gevangenis van Tanger ontsnapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team