Marokko: 11 patiënten uit psychiatrische instelling ontsnapt
Elf patiënten van de psychiatrische afdeling van het academisch ziekenhuis Ibn Rushd in Casablanca zijn in de nacht van vrijdag 30 augustus ontsnapt.
22 januari 2020 - 12:40 - Marokko
Een gevaarlijke gevangene is afgelopen donderdag uit het Ibn Bajja ziekenhuis in Taza ontsnapt, wat voor enige chaos en paniek zorgde op de psychiatrische afdeling waar hij werd verzorgd.
De man was veroordeeld voor de moord op zijn eigen vader en was onder toezicht van het gerecht in het ziekenhuis opgenomen.
Volgens Hespress heeft de man ernstige psychische problemen en zorgde zijn ontsnapping voor veel oproer in het ziekenhuis.
Een onderzoek werd gestart naar de omstandigheden van de ontsnapping. De verdachte wordt actief gezocht.
Lees meer
Elf patiënten van de psychiatrische afdeling van het academisch ziekenhuis Ibn Rushd in Casablanca zijn in de nacht van vrijdag 30 augustus ontsnapt.
Een gevaarlijke Spaanse crimineel die eind maart dit jaar in Tetouan was gearresteerd na zijn ontsnapping uit een gevangenis in Madrid, is aan Spanje uitgeleverd.
Een heel gezin is woensdag in het noord-Marokkaanse Martil nabij Tetouan met ademhalingsproblemen en misselijkheid naar het ziekenhuis afgevoerd als gevolg van een gaslek.
Een ontsnapte stier heeft in Rabat voor enige chaos gezorgd. Het dier verwonde een vrouw en een man alvorens door burgers en leden van de civiele bescherming te worden...
Een imam is op het nippertje aan de dood ontsnapt in het Marokkaanse Rhamna. Zijn belager beschuldigde hem ervan hem te hebben behekst.