1 februari 2022 - 18:20 - Sport
In Marokko wordt de uitschakeling van de Atlas Leeuwen in de kwartfinales van de Afrika Cup tegen Egypte (1-2) zeer negatief onthaald. De gevoelens zijn gemengd en gaan van teleurstelling tot frustratie en verdriet.
"We zijn gewend aan frustraties", vertelde een Marokkaanse supporter die de wedstrijd bekeek in een café in Rabat, aan EFE. Marokko slaagde er opnieuw niet in verder te komen dan de kwartfinales, een vloek die de Atlas Leeuwen achtervolgt sinds de Afrika Cup 2004.
Lees ook: Fouzi Lekjaa kreeg klap tijdens vechtpartijen na Marokko-Egypte
De Marokkaanse fans, gekleed in hun nationale kleuren, waren zeer enthousiast bij het begin van de wedstrijd en vierden met gejuich het Marokkaanse doelpunt gescoord vanaf de strafschopstip door Sofiane Boufal. De euforie veranderde echter snel in teleurstelling toen Egypte terugkwam in de wedstrijd en een tweede doelpunt maakte in de extra tijd.
Lees ook: Marokko tegen Egypte in kwartfinale Afrika Cup
"Onze spelers zijn moe en mentaal gestrest door het gelijkspel en het spel van Salah", legde een fan uit die de wedstrijd in een café volgde. Na de nederlaag van de Atlas Leeuwen was de ontgoocheling duidelijk zichtbaar op de gezichten van de Marokkaanse supporters.
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Megaschip Rotterdam Express botst tegen havendam in Marokko
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting