4 februari 2022 - 15:00 - Sport
Premier Aziz Akhannouch heeft tijdens een vragensessie in het parlement, Marokkanen opgeroepen om de Atlas Leeuwen te steunen na hun uitschakeling in de kwartfinale van de Afrika Cup 2022.
"We waren zondag allemaal teleurgesteld, maar deze maandagochtend gaat alles weer goed," verklaarde Aziz Akhannouch begin deze week. "We hebben een jong team dat veel werkt, dat zich opbouwt en nog zal evolueren. We hebben dit team nodig en vragen aan de Marokkanen om het te steunen," aldus de premier.
Lees ook: Marokko: teleurstelling na verlies in kwartfinale Afrika Cup
Akhannouch merkte tevens op dat de spelers boos zijn op zichzelf door de nederlaag tegen Egypte. Ze hebben daarom steun en begrip nodig van alle Marokkanen. "Gisteren waren alle Marokkanen in tranen. De regering steunt het nationaal elftal."
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Gezochte crimineel houdt opzichtig huwelijk in Nador
Gendarme gedood door doorrijder in Marokko
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis