11 september 2020 - 16:40 - Marokko
Steeds meer jonge Marokkaanse vrouwen kiezen ervoor om als online prostituee aan de slag te gaan. Voor deze vrouwen is internet de perfecte plek om anoniem te blijven en op een gemakkelijke manier geld te verdienen.
Akhbarona schrijft over het fenomeen en stelt dat deze vrouwen overdag een gewone, soms weinig betaalde job hebben en ’s nachts via internet seksuele diensten aanbieden.
Volgens het medium gaat het in de meeste gevallen om jonge vrouwen die van een luxe leven met mooie kleren, juwelen en andere materialistische bezittingen dromen. Klanten vinden ze op Instagram, Facebook of nog ontmoetingswebsite.
Het blad oordeelt dat het fenomeen de autoriteiten zorgen zou moeten baren. Wordt niet snel ingegrepen met afschrikkende maatregelen dan riskeert het een reële bedreiging te worden voor de jeugd.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko