29 januari 2020 - 17:40 - Marokko
Een raqi werd eerder deze week voor de procureur-generaal bij het hof van beroep in Fez geleid, voor het aanzetten tot prostitutie, verkrachting en dronkenschap in het openbaar.
Een buurvrouw had aangifte gedaan tegen de man voor geweld bij de koninklijke gendarmerie. De raqi werd daarop in zijn huis in een dorpje in de regio van Fez gearresteerd.
Bij aankomst van de agenten was de 35-jarige verdachte in het gezelschap van vier tienermeisjes. Assabah bericht dat twee van de vier meisjes eveneens werden gearresteerd.
Het blad meent te weten dat de raqi van meerdere verkrachtingen wordt verdacht. Na zijn arrestatie stroomden de klachten binnen van slachtoffers die daarvoor niet over de misbruiken hadden durven spreken uit vrees voor vergeldingsacties.
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Marokko pakt landroof keihard aan
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko