29 januari 2020 - 17:40 - Marokko
Een raqi werd eerder deze week voor de procureur-generaal bij het hof van beroep in Fez geleid, voor het aanzetten tot prostitutie, verkrachting en dronkenschap in het openbaar.
Een buurvrouw had aangifte gedaan tegen de man voor geweld bij de koninklijke gendarmerie. De raqi werd daarop in zijn huis in een dorpje in de regio van Fez gearresteerd.
Bij aankomst van de agenten was de 35-jarige verdachte in het gezelschap van vier tienermeisjes. Assabah bericht dat twee van de vier meisjes eveneens werden gearresteerd.
Het blad meent te weten dat de raqi van meerdere verkrachtingen wordt verdacht. Na zijn arrestatie stroomden de klachten binnen van slachtoffers die daarvoor niet over de misbruiken hadden durven spreken uit vrees voor vergeldingsacties.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project