21 januari 2020 - 16:20 - Marokko
Een Portugese man is door het hof van beroep in Casablanca tot 8 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de diefstal van onroerend goed.
Twee andere verdachten werden in dezelfde zaak tot 3 en 2 jaar celstraf veroordeeld. De drie medeplichtigen hadden op frauduleuze wijze een eigendom in Ain Diab in handen gekregen.
Een gezin van acht personen woonde in het huis en werd uitgezet op besluit van de justitie. Het vonnis was uitgesproken op basis van een valse eigendomsakte die de drie verdachten hadden geleverd.
Article19 bericht dat de villa op de zeedijk van Casablanca naar schatting ruim 50 miljoen dirham waard is. De hoofdverdachte claimde zijn onschuld en stelde voor de rechter dat hij zelf was opgelicht omdat hij de taal niet spreekt. Een van zijn medeplichtigen, een Marokkaanse zakenman, zou voor de ondertekening van de valse eigendomsakte hebben gezorgd.
De rechter beval de vernietiging van alle valse documenten die door de Portugese man en zijn medeplichtigen waren gebruikt.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht