7 februari 2020 - 10:39 - Marokko
De rechtbank van Settat heeft een onderzoek bevolen naar een nieuwe vastgoedfraude in Mohammedia nadat meerdere eigendomsakten met handtekeningen van overleden mensen werden ontdekt.
Onderzoek toonde aan dat de ondertekenaars van de documenten, een vrouw en een man, ruim een jaar voordat de akte werd ondertekend zijn overleden.
Meerdere mensen worden ervan verdacht gebruik te hebben gemaakt van de valse documenten om drie stukken grond in handen te krijgen. Op de aktes worden bovendien noch de naam van de notaris noch die van de adoel die de documenten opstelde vermeld.
Assabah bericht dat de fraude ruim 6 hectare grond met een waarde van meerdere miljoenen dirham betreft. Een van de stukken grond is zelfs eigendom van de Staat sinds het einde van de Franse protectoraat in Marokko.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht