Marokko: politieman in Tanger-Med gearresteerd
Een hoge politiefunctionaris is afgelopen donderdag in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko gearresteerd voor het vergemakkelijken van een immigratie operatie.
- Marokko
Een politievrouw is dinsdag in de Marokkaanse hoofdstad Rabat gearresteerd nadat ze valse medische attesten had ingeleverd.
De vrouw werkte als brigadier bij de politie prefectuur van Rabat. Controle toonde aan dat de attesten die ze had binnengebracht vals waren, waarop dinsdag een onderzoek werd gestart en haar arrestatie werd bevolen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN gaat het om meerdere attesten met valse gegevens en handtekeningen.
De politievrouw werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. Daarna zullen de nodige juridische en administratieve maatregelen worden getroffen.
Lees meer
Een hoge politiefunctionaris is afgelopen donderdag in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko gearresteerd voor het vergemakkelijken van een immigratie operatie.
Een politieagent die onder invloed van alcohol achter het stuur was gekropen, heeft woensdag een ernstig verkeersongeval in het noord-Marokkaanse Martil bij Tetouan veroorzaakt.
In Oujda heeft de politie zes verdachten, waaronder twee artsen, gearresteerd voor het handelen in valse PCR-tests en medische attesten.
Een man is in Casablanca door de politie gearresteerd nadat een video op internet was verschenen waarin te zien was hoe hij zijn vrouw op straat mishandelde.
De Marokkaanse politie heeft een onderzoek gestart naar meerdere leerlingen die werden betrapt op fraude tijdens het baccalaureaat examen.