19 juli 2019 - 16:20 - Marokko
Politiebaas Abdellatif Hammouchi heeft nieuwe instructies gegeven om de verkeersveiligheid een nieuwe dynamiek te geven.
Volgens Al Massae heeft de nationale veiligheidsdienst DGSN nieuwe methodes aangenomen om de verkeersmonitoring te verbeteren.
Verkeersagenten hebben instructies gekregen om hun gedrag te verbeteren en steeds kalm te blijven bij verkeersovertredingen. Agenten moeten voorzichtig zijn en de wettelijke afstanden respecteren wanneer ze documenten van de bestuurder en het voertuig controleren.
Agenten worden ook beter uitgerust met oplossingen om het verkeer te controleren, zoals flitsers, alcoholtesten en camera’s om hun gesprekken met de overtreders vast te leggen.
De nieuwe maatregelen van politiebaas Abdellatif Hammouchi volgen op een ongeval in Mdiq waarbij een politieman omkwam. Het slachtoffer probeerde afgelopen zondag op de weg tussen Marina Smir en Mdiq een motorfiets aan te houden toe hij werd aangereden.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)
Zomer van wanorde in Al Hoceima