6 november 2020 - 21:00 - Marokko
De onderzoeksrechter van het Hof van Beroep in Casablanca heeft het proces tegen een politieagent die wordt vervolgd voor de moord op twee jonge mensen, uitgesteld tot 30 november. De beschuldigde was afwezig bij de hoorzitting die op maandag was vastgelegd.
De verdediging van de beklaagde had eerder een beslissing van de strafkamer geweigerd. Die had voorgesteld om het proces via videoconferentie te houden, vanwege de aanhoudende noodsituatie op het gebied van de gezondheid in het land.
De politieagent, die al meer dan een jaar vastzit in de Oukacha-gevangenis voor dubbele moord, riskeert de doodstraf, zegt Alyaoum24.
De feiten dateren van 7 juli 2019 in Casablanca. Met zijn dienstwapen schoot de politieagent in "koelen bloede" een dronken man en vrouw dood. De inspecteur, die bezig was met de voorbereidingen voor zijn huwelijk, werd later aangehouden in de buurt van Cabo Negro, in het noorden van het land.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko