19 maart 2020 - 19:40 - Marokko
Marokko staat op het punt om een landelijke quarantaine aan de bevolking op te leggen, zoals dat al het geval is in Italië, Frankrijk, Spanje of nog België. In het koninkrijk stijgt het aantal corona-besmettingen snel.
"Overheidsagenten zijn op het veld om de bevolking voor te bereiden op een volledige lockdown in de komende dagen, niets zal aan het toeval worden overgelaten.", vertelde een overheidsbron aan Maghreb Intelligence.
Er zal tijdens de quarantaine extra aandacht zijn voor mensen die in armoede leven, maar ook voor oudere en chronisch zieke mensen.
Het leger staat reeds paraat. Alle militairen op verlof werden teruggeroepen en moeten zich in de komende uren in hun kazernes melden. Militaire artsen zullen het medisch personeel in openbare ziekenhuizen bijstaan.
In Marokko zijn tot nu toe 54 corona-besmettingen vastgesteld. Twee patiënten van 89 en 75 jaar overleden aan de gevolgen daarvan.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko