Zoeken

Marokkaanse politie ontkent ontvoering sjiitische leider

31 mei 2016 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft de geruchten over de ontvoering van Abdou Chougrani, leider van sjiitische organisatie Al Rissalioun al Taqadoumiyoun, ontkend.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de sjiitische leider gearresteerd voor zijn betrokkenheid bij de verduistering van publiek geld.

Zijn arrestatie, verhoor en inhechtenisneming werden onder toezicht van het parket uitgevoerd en zijn volledig legaal, aldus de DGSN.

Abou Chougrani was afgelopen donderdag in Meknes gearresteerd. De autoriteiten hadden op 13 mei een nationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd. Chougrani werd na zijn arrestatie aan de politie in Taounate overgedragen.

Lees meer

Spaanse verzint ontvoering in Tanger na ruzie met vriendje

Een Spaanse vrouw heeft in Tanger haar eigen ontvoering en gijzeling verzonnen om zich te wreken van haar Marokkaanse vriendje.

Politie Tetouan legt hand op honderden drugspillen

De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Politie in actie in Tanger: 1400 arrestaties

De politie heeft een grote anticriminaliteit operatie gehouden in het noord-Marokkaanse Tanger. Daarbij werden 1400 mensen gearresteerd.

Algerijnen in Casablanca opgepakt voor inbraken

Drie Algerijnse onderdanen zijn eind vorige week door de politie in Casablanca gearresteerd voor meerdere inbraken.

Politie inspecteur in Tanger gearresteerd voor fraude

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de arrestatie aangekondigd van een politie inspecteur in Tanger voor zijn betrokkenheid bij meerdere fraudezaken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team