Politieman in Tanger opgepakt voor oplichting en mensensmokkel
De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.
28 mei 2016 - 20:50 - Marokko
De politie heeft donderdag in Agadir een 56-jarige leerkracht gearresteerd voor poging tot verkrachting.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN zou de docent herhaaldelijk hebben getracht schoolmeisjes te verkrachten.
De vader van een meisje van 10 besloot de politie te waarschuwen. Hij deed aangifte tegen de leerkracht nadat zijn dochter in de klas door de man was lastiggevallen.
Onderzoek toonde vervolgens aan dat de verdachte zeker zes leerlingen op dezelfde wijze had lastiggevallen. Hij werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.
De rechtbank in Agadir heeft een leraar tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens seksueel misbruik van minderjarige meisjes.
De leerkracht die enkele dagen geleden in Taroudant vechtend met een leerling was gefilmd is door het ministerie van Onderwijs geschorst.
De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Een leerkracht op een basisschool in het Marokkaanse Fez heeft tijdens de maand Ramadan herhaaldelijk leerlingen van 6-7 jaar verkracht.