Zoeken

Marokko: noodtoestand met maand verlengd tot 10 juli

10 juni 2020 - 10:51 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokko heeft besloten om de sanitaire noodtoestand met een maand te verlengen tot 10 juli. Het besluit werd dinsdag tijdens een regeringsraad genomen.

Het decreet 2.20.406 dat door het ministerie van Binnenlandse zaken was voorgesteld, werd unaniem goedgekeurd tijdens de regeringsraad.

Al Oumk bericht dat volgens het decreet, de sanitaire noodtoestand tot 10 juli dit jaar wordt verlengd, met een versoepelingen van de veiligheidsmaatregelen.

Volgens de regering is de epidemiologische situatie in het land nog niet stabiel genoeg om de noodtoestand op te heffen.

Het ministerie van Binnenlandse zaken heeft wel het recht om, in overleg met de sanitaire autoriteiten en naargelang de epidemiologische situatie, in bepaalde regio’s een versoepeling van de maatregelen te besluiten.

Lees meer

Marokko: noodtoestand verlengd tot 10 december

Marokko heeft vandaag voor de zesde keer de noodtoestand met een maand verlengd. Reden daarvan is het steeds toenemend aantal coronabesmettingen in het koninkrijk.

Marokko verlengt opnieuw noodtoestand met maand

Marokko heeft de noodtoestand opnieuw met een maand verlengd, tot 10 februari 2021, vanwege de nog zorgwekkende epidemiologische situatie in het land.

Coronavirus Marokko: zorgwekkende toename besmettingen

In Marokko werden volgens nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid, 135 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in de afgelopen 24 uur.

Marokko: sanitaire noodtoestand mogelijk tot 10 augustus verlengd

De Marokkaanse regering overweegt om de sanitaire noodtoestand met een maand te verlengen tot 10 augustus dit jaar.

Marokko: noodtoestand opnieuw met maand verlengd

Marokko heeft donderdag besloten om de noodtoestand opnieuw met een maand te verlengen tot 10 november. Reden daarvan is het hoog aantal besmettingen met het coronavirus dat...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team