5 november 2020 - 16:20 - Marokko
Marokko heeft vandaag voor de zesde keer de noodtoestand met een maand verlengd. Reden daarvan is het steeds toenemend aantal coronabesmettingen in het koninkrijk.
Saaid Amzazi, woordvoerder van de regering, heeft tijdens een persconferentie laten weten dat de noodtoestand tot en met 10 december 2020 om 20:00 uur werd verlengd.
Volgens de woordvoerder werd het besluit genomen als onderdeel van de maatregelen in de strijd tegen het coronavirus.
Tijdens de noodtoestand heeft het ministerie van Binnenlandse zaken de mogelijkheid om extreem strenge maatregelen te treffen om de pandemie in te dammen. Wali’s en gouverneurs krijgen dan groen licht om deze maatregelen te doen naleven.
In Marokko werden tot op donderdag 5 november 235.310 besmettingen met het coronavirus vastgesteld. 3982 mensen overleden aan de gevolgen daarvan en 193.886 herstelden.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader