28 oktober 2014 - 22:39 - Marokko
Marokko is 15e in een nieuwe index van landen die het best strijden tegen de klimaatverandering in 2014. De index werd gemaakt door de NGO’s German Watch en Climate Action Network Europe.
Met de 15e plaats wereldwijd is Marokko ook het eerste Afrikaanse en Arabische land in de ranking. Het Koninkrijk was vorig jaar 20e en wint dus vijf plaatsen.
Voor de index werd gekeken naar de acties die landen ondernemen in de strijd tegen de klimaatverandering en de uitstoot van koolstofdioxide.
Marokko wordt in het rapport geprezen voor zijn milieuvriendelijk beleid gericht op duurzame energie. Onder meer het Marokkaanse zonneplan wordt in het rapport genoemd. Toch heeft Marokko nog een hoop werk te doen, vooral in de transportsector.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd