Marokko: buurman opgepakt na dood kleine Ikhlass
Het lichaam van de kleine Ikhlass werd zaterdagochtend aan haar familie teruggegeven. Het meisje van 3 jaar werd eerder deze week dood aangetroffen in een bos in Midar.
24 januari 2019 - 20:30 - Marokko
Een meisje van 3 jaar is overleden na door een hond te zijn aangevallen in Nouaceur bij Casablanca.
Volgens Marokkaanse media werd het kind vorige week dinsdag door het dier aangevallen en met ernstige verwondingen aan het gezicht en het hoofd naar het Ibn Rushd ziekenhuis gebracht.
Ze overleed zondag, vijf dagen na het incident, aan haar verwondingen. De vader van het kindje vertelde aan de media dat ze van school terug kwam toen ze door de hond werd aangevallen.
Het dier behoort tot een buur die honden fokt. De familie van het meisje vraagt aan de autoriteiten dat een onderzoek wordt gestart en dat hun dochtertje gerechtigheid krijgt.
Lees meer
Het lichaam van de kleine Ikhlass werd zaterdagochtend aan haar familie teruggegeven. Het meisje van 3 jaar werd eerder deze week dood aangetroffen in een bos in Midar.
Een meisje van 4 jaar is enkele dagen geleden in Agadir door de hond van haar vader doodgebeten.
Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.
Bij een ongeval met een schoolbus in Berrechid is maandag een meisje om het leven gekomen. Zes andere kinderen raakten gewond.
De rechtbank van Marrakech heeft vorige week een verdachte tot de doodstraf veroordeeld voor de seksuele misbruik en moord op een meisje van 11 jaar.