25 november 2021 - 17:00 - Marokko
Een man met een psychische stoornis is in Salé overleden na eerst zijn vrouw te hebben vermoord en vervolgens zelfmoord te hebben gepleegd.
Hoewel onderzoekers deze thesis ondersteunen, geloven bewoners dat overspel de oorzaak is van de tragedie.
Lees ook: Jonge vaders plegen zelfmoord in Safi
De man gooide zijn vrouw van het terras op de vierde verdieping van het gebouw. Volgens de eerste elementen van het onderzoek werd deze gebeurtenis uitgelokt door de recente psychiatrische moeilijkheden die de man had. Deze onderzoekspiste wordt ook naar voor geschoven door de rechercheurs. Maar voor de lokale bevolking is overspel de basis van deze waanzin, zegt Alyaoum24.
Het is niet de eerste keer dat een dergelijke tragedie zich voordoet in Salé. Afgelopen februari werden de verkoolde lichamen van zes leden van dezelfde familie gevonden in een huis in de populaire wijk Hay Errahma.
Lees ook: Marokko: moeder probeert moord op zoon voor zelfmoord te laten doorgaan
Een echtpaar, dat afgelopen weekend stierf in de wijk Said Hajji, liet drie kleine meisjes achter, waaronder een baby van slechts zes maanden oud.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Marokko gaat nieuwe treinen kopen
Digital Nomads kiezen massaal voor Marokko
Marokko importeert opnieuw buitenlands vee voor Eid ul-Adha
Ontploffing op set Gladiator 2 in Marokko
Argentijn verrast door maaltijden Royal Air Maroc (video)
Ernstige juridische problemen voor Marokkaans parlementslid Yassine Radi
Digital Nomads kiezen massaal voor Marokko
Marokko importeert opnieuw buitenlands vee voor Eid ul-Adha
Argentijn verrast door maaltijden Royal Air Maroc (video)
Ernstige juridische problemen voor Marokkaans parlementslid Yassine Radi
Megahaven Nador West Med bij klaar
Slangenbezweerders Marrakech: traditie of wreedheid?
Demonstraties in Rabat tegen bezoek Knesset-voorzitter Amir Ohana
Fransman betrapt op kinderpornografie in Marokko